Teraz jest 23 września 2020, 03:33 - Śr

• Reklama

L'Artisan Parfumeur - Couleur Vanille EDP (2020)

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena L'Artisan Parfumeur - Couleur Vanille EDP (2020) (nie oceniaj, jeśli nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

NoTimeToulouse

Forumowicz

L'Artisan Parfumeur - Couleur Vanille EDP (2020)

Post06 sierpnia 2020, 18:52 - Cz

L'Artisan Parfumeur - Couleur Vanille

Obrazek

rok premiery: 2020

nuty (za Fragrantica.pl): bergamotka, sól morska, frezja, kocanka, orchidea waniliowa, drzewo kaszmirowe, balsam tolu, madagaskarska wanilia, benzoes i piżmo.

nos: Alienor Massenet

Nie przepadam za perfumami z wanilią w roli głównej, ale gdy zerknąłem kilka miesięcy temu na nuty Couleur Vanille - nowości L'Artisana na 2020 rok, poczułem, że może wyjść z tego coś nieszablonowego, co przypadnie mi do gustu. Zdobyłem próbkę, przetestowałem i jestem zadowolony. Couleur Vanille to oryginalne i przyciągające uwagę ujęcie wanilii. Mamy tutaj wanilię w towarzystwie frezji i soli morskiej - wszystkie trzy składniki świetnie trzymają się nawzajem w ryzach, nic nie wychodzi przed szereg. Mniej oryginalnie, ale równie urokliwie prezentuje się baza, w której wanilii towarzyszą żywice – benzoes i balsam tolu, nadające całości odrobiny chropowatości. Bezpretensjonalny, ciepły, porządnie wykonany letni zapach, który zdecydowanie można postawić w jednym rzędzie z krewniakami od L'Artisana - Batucadą i Caligną.
Ostatnio edytowano 07 sierpnia 2020, 11:10 - Pt przez NoTimeToulouse, łącznie edytowano 2 razy

Mirx

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: L'artisan Parfumeur - Couleur Vanille

Post07 sierpnia 2020, 07:35 - Pt

Jest literówka w nazwie (Artisan wielką literą), brak roku wprowadzenia na rynek i koncentracji. Powinno być: L'Artisan Parfumeur - Couleur Vanille EDP (2020)

NoTimeToulouse

Forumowicz

Re: L'Artisan Parfumeur - Couleur Vanille

Post07 sierpnia 2020, 08:04 - Pt

Nazwa poprawiona (dzięki za zwrócenie uwagi), a co do wpisywania koncentracji i roku premiery w tytule wątku - jakże to tak? :) Sam nie wpisujesz(vide wątki dot. zapachów Ortigia Sicilia) a wymagasz od innych? Zły dzień? ;)

Marwol

Perfumaniak

L'Artisan Parfumeur - Couleur Vanille

Post07 sierpnia 2020, 08:43 - Pt

Czemu takie sprawy nie są załatwiane na pw?

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post07 sierpnia 2020, 08:44 - Pt

Bo ktoś chce pokazać swoją wyższość czy może ważność!

Mirx

Post07 sierpnia 2020, 10:21 - Pt

NoTimeToulouse napisał(a):(...) a co do wpisywania koncentracji i roku premiery w tytule wątku - jakże to tak? :) Sam nie wpisujesz(vide wątki dot. zapachów Ortigia Sicilia) a wymagasz od innych? (...)

Wpis fqjciora uznający standard nazewnictwa był z 27 lipca, a wątki z Ortigiami były wcześniejsze. Jeśli założę wątek i pomylę się w tytule, daj mi znać. Będę za to wdzięczny.

fqjcior napisał(a):Twoją propozycję: [marka] - [nazwa] [koncentracja] ([rok]) uważam za rozsądną, o ile mówimy o roku premiery (przyjmijmy, że europejskiej). Jeżeli forumowicz zakładający wątek o tym zapomni, moderacja powinna to uzupełnić w momencie dodawania ankiety i tyle.

Marwol

Perfumaniak

Post07 sierpnia 2020, 10:42 - Pt

Mirx - a drugiego zdania z cytatu fqjciora już nie przeczytałeś :lol:

Mirx

Post07 sierpnia 2020, 11:00 - Pt

Marwol, błagam Cię... Naprawdę chcesz powiedzieć, że Caruso nie ma nic innego do roboty, tylko chodzić po Fragrantikach i uzupełniać dane, o których ktoś zapomniał, albo po prostu nie chciało mu się wpisać? Zapoznałem się ostatnio dość dokładnie z nazewnictwem wątków i zapewniam Cię, że w praktyce nazwy nie były poprawiane. Nadal są błędy (literówki), które w praktyce uniemożliwiają wyszukanie wątku. Chcesz, aby to było nadal praktykowane? Chcesz każdą aktywność zmierzającą do uporządkowania tego obszaru traktować jako wymądrzanie się czy wywyższanie? Naprawdę uważasz, że marzę o tym, aby jakiś anonimowy user z Perfuforum uważał mnie za kogoś ważnego? Mam to dokładnie w czterech literach. Właśnie z powodu takich durnych wpisów nie chcę być moderatorem, bo nie mam zamiaru użerać się z jakimiś idiotycznymi pretensjami, z którymi non stop mierzy się Caruso. Tylko sam jeden z drugim niewiele chce zrobić. Do krytyki jest każdy chętny.

PS.
Marwol napisał(a):Czemu takie sprawy nie są załatwiane na pw?

A dlaczego tego pytania nie zadałeś na PW?

Marwol

Perfumaniak

Post07 sierpnia 2020, 11:05 - Pt

Mirx - nie chodzi mi o fakt zgłoszenia, ale o sposób w jaki to robisz. Przecież możesz napisać pw do autora wątku lub kliknąć "zgłoś post" i tam opisać problem. Jeśli moderacja ma dużo obowiązków, wtedy radzę pw do autora i tam wyjaśnić mu, że źle robi.
Bo teraz będziesz latać po wątkach i w każdym pisać "zła nazwa" , "edp nie dopisałeś" ? To dopiero idiotyczne :)

A jeśli jesteś taki dokładny w cytowaniu i przestrzeganiu tego co administracja pisze to stosuj to do całości zdania, a nie tylko do części która Ci pasuje.

Mirx napisał(a):PS.

Bo nie chce mi się z Tobą gadać :lol:

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post07 sierpnia 2020, 11:22 - Pt

Mirx napisał(a):Marwol, błagam Cię... Naprawdę chcesz powiedzieć, że Caruso nie ma nic innego do roboty, tylko chodzić po Fragrantikach i uzupełniać dane, o których ktoś zapomniał, albo po prostu nie chciało mu się wpisać? Zapoznałem się ostatnio dość dokładnie z nazewnictwem wątków i zapewniam Cię, że w praktyce nazwy nie były poprawiane. Nadal są błędy (literówki), które w praktyce uniemożliwiają wyszukanie wątku. Chcesz, aby to było nadal praktykowane? Chcesz każdą aktywność zmierzającą do uporządkowania tego obszaru traktować jako wymądrzanie się czy wywyższanie? Naprawdę uważasz, że marzę o tym, aby jakiś anonimowy user z Perfuforum uważał mnie za kogoś ważnego? Mam to dokładnie w czterech literach. Właśnie z powodu takich durnych wpisów nie chcę być moderatorem, bo nie mam zamiaru użerać się z jakimiś idiotycznymi pretensjami, z którymi non stop mierzy się Caruso. Tylko sam jeden z drugim niewiele chce zrobić. Do krytyki jest każdy chętny.

PS.

Myślę że ten anonimowy user o którym pisze to ja,lecz jak widzisz nie jestem anonimowy!!! Więc to co zrobiłeś było zwyczajnie pokazówka jaki to ty jesteś "fantastic" zwyczajnie jakbyś szanowal kolegów z forum to zrobiłbyś to kulturalnie przez PW tyle w temacie peace&love

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex