Poniedziałek, 24 marzec 2025, 08:55
https://ifragranceofficial.com/perfumes/a-men-stellar-mugler/
|
Poniedziałek, 24 marzec 2025, 08:55
https://ifragranceofficial.com/perfumes/a-men-stellar-mugler/
Poniedziałek, 24 marzec 2025, 10:21
Super, że reaktywowali tę serię na całego.
"Śmiem twierdzić co innego i mam ku temu mocne powody, których na razie pozwolę sobie nie ujawnić"
Poniedziałek, 24 marzec 2025, 17:23
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Poniedziałek, 24 marzec 2025, 17:25 przez ted29. Edytowano łącznie: 1)
Ano, bodajże cztery lata przerwy były w wypuszczaniu flankerów A*Men'a, rok temu wznowili serię..
Poniedziałek, 24 marzec 2025, 19:18
Poniedziałek, 24 marzec 2025, 19:21
Lepiej niech Ultra Zesta reaktywują.
Poniedziałek, 24 marzec 2025, 19:23
Na kociaki się nada
![]() Akord pistacji, hmmm... Pistacja wyłazi obecnie z każdej szafy: od pączków po żele pod prysznic.
Wtorek, 25 marzec 2025, 06:56
czyli standardowo jechanie po zapachu zanim się pojawił xD to forum nie zawodzi
"Śmiem twierdzić co innego i mam ku temu mocne powody, których na razie pozwolę sobie nie ujawnić"
Wtorek, 25 marzec 2025, 20:31
Pistacja? To ja na pewno podziekuję. Pomijając już tą durną modę na pistację, to nie lubię tej nuty w perfumach. Pistacja mi zawsze pachnie gorzko i sztucznie. Ale na pewno to będzie hit sprzedażowy.
Piątek, 28 marzec 2025, 20:39
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Piątek, 28 marzec 2025, 21:07 przez rafal421. Edytowano łącznie: 3)
Pomyłka, wachalem fantasm, choć wydawało mi się że czuje tam pistacje, a właściwie czekoladę dubajską.
|
|
|