Ja osobiscie bardzo lubie K edp,dziwie sie ze ten zapach jest tak malo popularny...bo jest naprawde fajny i na swoj sposob oryginalny.Z pewnoscia przetestuje i tego gagatka.
Fragra: K by Dolce & Gabbana Parfum marki Dolce&Gabbana to orientalno - waniliowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, K by Dolce & Gabbana Parfum został wydany w 2025 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphné Bugey. Nutami głowy są Figa i Karmel; nutą serca jest Lukrecja; nutami bazy są Drzewo sandałowe i Nuty drzewne.
Lukrecja, figa i karmel? Ciekawe zestawienie.
Ktoś wąchał i może opisać?