Fragra wskazuje na podobieństwo do Azzaro The Most Wanted Intense oraz Parfum. Niedobrze... Do tego D&G The One EdP. Czuję że dla mojego nosa może być wtórnie i dość syntetycznie (Azzaro)
Przy tym wszystkim co obecnie wychodzi trudno spodziewać się jakiejkolwiek naturalności i to nie tyczy tylko CK, chociaż Obsesja swego czasu była majstersztykiem.
Wąchałem, testowałem blotterowo. Zapach zbliżony klimatem do Boss Bottled Absolu. Parametry jak na Calvina są naprawdę znakomite. Naprawdę nieźle to pachnie, w końcu wypuścili jakiegoś dobrego flankera i w ogóle jakieś sensowne perfumy.