Czwartek, 16 styczeń 2025, 08:46
https://ifragranceofficial.com/perfumes/boss-bottled-bold-citrus-hugo-boss/
|
Czwartek, 16 styczeń 2025, 08:46
https://ifragranceofficial.com/perfumes/boss-bottled-bold-citrus-hugo-boss/
Czwartek, 16 styczeń 2025, 08:53
Fajnie fajnie.
Największe zaskoczenie będzie jeżeli to się uda.
Czwartek, 16 styczeń 2025, 09:34
Nieźle się rozpędzili tylko żeby to szło z jakością coś na miarę elixir czy absolu
Czwartek, 16 styczeń 2025, 09:36
Za dużo już tych Bossów, ostatnie premiery były bardzo dobre, ale jednak mogliby trochę zwolnić.
Z drugiej strony, po bardzo ciepłym przyjęciu ostatnich flankerów, chcą pewnie korzystać z fali zainteresowania.
Czwartek, 16 styczeń 2025, 09:37
Ale to były mocne zimowe premiery.
Brakuje im naprawdę dobrych letnich zapachów.
Czwartek, 16 styczeń 2025, 10:41
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Czwartek, 16 styczeń 2025, 10:42 przez ted29. Edytowano łącznie: 1)
Czwartek, 16 styczeń 2025, 18:44
Limited Edition
Niedziela, 26 styczeń 2025, 18:13
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Niedziela, 26 styczeń 2025, 18:20 przez Lucjan. Edytowano łącznie: 1)
Jakiś łysy dziadzio zaśpiewał na tubie, że to może być dobre bo cytron w głowie i elemi w sercu miał DHS 2021
![]() Potwierdza ktoś wiarygodność dziadzia?
Niedziela, 26 styczeń 2025, 19:46
Jak LE to czarno widzę cenę.
Niedziela, 26 styczeń 2025, 20:36
Setka 410 zł na makeup pl..
Niedziela, 26 styczeń 2025, 21:18
Marzy mi się Dior Cologne na sterydach... Może Boss da choć namiastkę tego...
Poniedziałek, 27 styczeń 2025, 09:03
Czuję, że to może być dobre.
Dobrych cytrusów nigdy za wiele.
Poniedziałek, 27 styczeń 2025, 13:14
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Poniedziałek, 27 styczeń 2025, 13:15 przez ted29. Edytowano łącznie: 1)
Też trzymam kciuki żeby to trzymało poziom dwóch ostatnich bottled'ów.
Poniedziałek, 27 styczeń 2025, 16:51
Czas zweryfikuje, czy ostatnie dobre premiery były tylko dziełem przypadku czy rzeczywiście podnieśli poziom
Poniedziałek, 27 styczeń 2025, 20:06
Poniedziałek, 27 styczeń 2025, 20:30
Patrząc ile krzyczą za ostatnie premiery, to chyba tak..
Wtorek, 28 styczeń 2025, 19:03
Już drożej o złotówkę
Kupiłem, nie ma co się zastanawiać czy później będzie czy nie i za ile...Czy z ostatnich zapachów Bossa była jakaś wzmianka o limitowanej edycji?
Wtorek, 28 styczeń 2025, 19:42
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wtorek, 28 styczeń 2025, 19:42 przez ted29. Edytowano łącznie: 1)
Przy Pacific na pewno. Czekam na recenzję.
Wtorek, 28 styczeń 2025, 20:22
Nie ma co czekać, otworzę najwcześniej w 2030 roku.
Wtorek, 4 luty 2025, 20:09
Ktoś nabył, testował?
|
|
|