Perfuforum
Komunikaty - Wersja do druku

+- Perfuforum (https://perfuforum.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://perfuforum.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Aktualności forum (https://perfuforum.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Komunikaty (/thread-946.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Komunikaty - Niszka - Niedziela, 20 listopad 2011

Postanowiłem założyć ten wątek aby informować o zmianach na forum i różnych kwestiach tego typu, bo jak na razie zaśmiecam tylko temat "propozycji zmian na forum".

Zacznę od tego, że jak zauważyliście, mamy na forum nowy dział, który służy do ogólnej dyskusji o perfumach, bez precyzowania na dyskusję o perfumach damskich i męskich. Znajdą się w nim wątki typu np. "Perfumeria Q".


Re: Komunikaty - Niszka - Czwartek, 24 listopad 2011

Zmieniłem domyślny styl forum na subsilver2. Testuję również widget z ciekawymi artykułami, który wyświetla się pod pierwszym postem w każdym temacie. Wasze opinie na ten temat są mile widziane. Smile


Re: Komunikaty - domurst - Czwartek, 24 listopad 2011

Pomysł z widgetem niezły, ale czy mógłby on być troszkę mniej, za przeproszeniem, "oczojebny"? Źle się komponuje ze stonowanym barwami subsilver...


Re: Komunikaty - pirath - Czwartek, 24 listopad 2011

a który jest oczojebny? subsilver?
IMO najbardziej przypomina stare forum...


Re: Komunikaty - domurst - Czwartek, 24 listopad 2011

widget jest oczojebny pirathcie!


Re: Komunikaty - pirath - Czwartek, 24 listopad 2011

a co nazywasz widżetem?


Re: Komunikaty - domurst - Czwartek, 24 listopad 2011

Nieco Ci ułatwię, bo zdaję mi się, że musiałeś się niedawno obudzić Wink

Niszka napisał(a):Testuję również widget z ciekawymi artykułami, który wyświetla się pod pierwszym postem w każdym temacie. Wasze opinie na ten temat są mile widziane. Smile



Re: Komunikaty - pirath - Czwartek, 24 listopad 2011

a ten widżet Wink
musiałem permanentnie wyłączyć ABP by go zobaczyć...
faktycznie "żywe" kolorki... Wink


Re: Komunikaty - Niszka - Czwartek, 24 listopad 2011

Jasne, zaraz zmienię kolor. Na zielonym layoucie tak nie odstawał. Smile


Re: Komunikaty - LOL - Czwartek, 24 listopad 2011

widget boli...


Re: Komunikaty - Niszka - Piątek, 25 listopad 2011

Ok, na razie reklama wyświetla się tylko gościom, czyli niezarejestrowanym odwiedzającym forum. Niech cierpią, skoro nie chcą się do nas przyłączyć. Tongue


Re: Komunikaty - Niszka - Sobota, 26 listopad 2011

Przypominam, ze nadal sporo osób nie zaktualizowało w swoim profilu adresu e-mail, chociaż od przenosin na nowe forum minęły już 3 miesiące.

Są to m.in.
Cookie13
robe
Robert z Barcina
lichu
Legis

Dla dobra każdego z Was zalecam zaktualizowanie profilu o własny adres e-mail, inaczej nie będziecie mogli odzyskać haseł do forum w przypadku gdy je zgubicie.


Re: Komunikaty - HMR - Środa, 30 listopad 2011

ostatnio zauważyłem, że czas na serwerze spóźnia się o jakieś 13 min w stosunku do aktualnej godziny :roll:


Re: Komunikaty - Niszka - Środa, 30 listopad 2011

Faktycznie. Jeśli nie zapomnę to spróbuję to jutro poprawić.


Re: Komunikaty - hanka - Środa, 30 listopad 2011

A to u mnie jakoś inaczej . Na zegarze jest 20.15 a na forum 21.02.


Re: Komunikaty - HMR - Środa, 30 listopad 2011

Musisz zmienić sobie w "Ustawieniach Witryny" strefę czasową na "UTC Europa zachodnia."


Re: Komunikaty - kapłan - Sobota, 10 grudzień 2011

Niezarejestrowani widzą też chyba inny wygląd forum. Bo wszedłem parę razy bez logowania i zobaczyłem lawendowy "theme". Aż myślałem, że znowu manipulujecie przy forum.

Jak ktoś nie lubi reklam, polecam Google Chrome i nakładkę AdBlock, która w tej przeglądarce działa wyśmienicie. Dopóki jej nie miałem nie wiedziałem, że internet może być tak przyjazny.


Re: Komunikaty - lichu - Sobota, 10 grudzień 2011

Ok poprawione Tongue


Re: Komunikaty - belor - Niedziela, 11 grudzień 2011

Od wczoraj nie mogę się logować a forum przez przeglądarkę inną niż firefox. Opera przestała się nagle logować, zgłasza błąd jak poniżej, również na komórce nie mogę się zalogować, ten sam błąd. Oczywiście ponowne wpisanie hasła i captcha nic nei daje, w kółko to samo.

[Obrazek: opera.jpg]


Re: Komunikaty - piotrek - Niedziela, 11 grudzień 2011

U mnie w Operze działa. Spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki.